24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal Beyaz Eşya Servisi

Tamir edilmesi ihtiyaç duyulan çamaşır makineniz, ocağınız yada bulaşık makineniz olsun, sizin için süratli bir biçimde onarım etmek için elimizden geleni yapacağız!  Müşteri hizmetleri, kaliteli işçilik ve işi onun tamir hizmetinde taktim etmek için tam bilakis teknisyenler ile sunulan müşterinin beklentilerini aşmayı güvence eder.   Teknisyen, sorunun (sorunların) ne işe yaradığını değil, aynı zamanda ondan kaçınmanın en iyi yollarını da boyutunu bildirecektir. Bir müşterinin eski beyaz eşyaları yerine, ucuza onarım edilebilen bir Regal aletinin yerini aldığını biliyor muydunuz?  Bizimle bunun için endişelenmenize gerek yok. Regal cihazınız temelli onarım edebilmek için, gerekli hizmetleri satın aldı.  Yetkili Garanti Onarımı Güvenilir, sigortalı ekibimiz ek olarak birçok büyük Regal aleti için müstahsil garantili tamir hizmetlerini yürütme yetkisine sahiptir.   Regal Beyaz Eşya Tamiri Servisi Kaliteli teknisyenlerle ve müsait fiyatlarla, Regal cihazınızı süratli bir biçimde onarım edebilir yada servisini yapabiliriz.

 Regal beyaz eşyalarınızın en kısa sürede onarılmasını sağlamak için,

Regal beyaz eşyalarınızın en kısa sürede onarılmasını sağlamak için, birçok büyük Regal aleti için tanınmış ve yetkili tamircileriz ve bütün marka ve modelleri onarabiliriz. Ayrıca 3 aylık servis ve 12 aylık parça garantisi sunuyoruz.  Güler yüzlü telefon ekibimiz, deneyimli teknisyenlerimizi aradığınızda size parasız bir tahminde bulunarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Öyleyse ne bekliyorsunuz?   Ürünlerinizin daha pak daha hijyenik ve oluşabilecek arızalara karşı daha kalitesine müsait bakımlı bakım sözleşmemizi öneriyoruz.  Düzenli bakım yaptırarak oluşabilecek bir arızayı tek bir işlem, farklı bir ürün kullanmak yerine size bakım sözleşmesi ile tüm bakımlarınızı ve teknik servis imkanını sağlar. Teknik servisiniz uzman kişiler tarafınca yönlendirilir ve yönetilir. Bu tümleşik kaliteli bir hizmet almasını sağlıyoruz. Beyaz eşya tamirleri kazasız bir halde gerçekleşmesi için eğitimli ekiplerimiz tarafınca yapılır.

Regal Beyaz Eşya Tamiri Servisi

Regal Beyaz Eşya Tamiri Servisi Regal aygıt tamir hizmetleri için bir servet ödemenize gerek yoktur. Sizden ancak meydana getirilen iş için ücret alıyoruz. Regal cihazındaki soruna bağlı olarak onarımın ne ile alakalı bulunduğunu anladığınızdan güvenli oluruz.  Yerinde tamir hizmetleri sunarak, Regal cihazınızı bir tamirhaneye nakliyat maliyetinden tutum etmenizi sağlıyoruz. Regal aygıt tamir işinin dağınık olması gerekmez. Daha iyi olmasa da evinizi bulduğumuz kadar pak bırakmamızı sağlıyoruz.

Call Now ButtonAcil Servis