24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

OSMANGAZİ KOMBİ SERVİSİ

BURSA’NIN OSMANGAZİ İLÇESİNDE ZİRVE TEKNİK SERVİS

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde kombi bakımı yaptırmak artık oldukça kolay! 7/24 hizmet sağlayan Zirve Teknik Servis, Bursa’daki Osmangazi ilçesinde hızlı bir şekilde çözümler sağlıyor. Kombi onarım- teknik servis imkanlarından faydalanmak için hemen arayın! Kombi bakımı, yıllık tasarruf için oldukça önemlidir. Ayrıca kombilerinizin arızalarını önceden tespiti için kombi bakımı oldukça önemlidir.

Kombinize Yıllık Bakım Yapmanız İçin 5 Neden

Kazan bakımı, genellikle gözden kaçan şeylerden biridir ve çok sayıda insan kazanlarını düzenli olarak kontrol ettirmez. Meşgul olsanız ve hizmetiniz için yer ayırtmayı unutsanız da ya da bunun gerekli olduğuna gerçekten ikna olmuyorsanız, işte Zirve Teknik Servisi aramak isteyebileceğiniz bazı nedenler:

Osmangazi Kombi Servisi

1. Kazan sorunlarını erkenden yakalayabilirsiniz

Kazanı sadece Kış aylarında kullanmadığınızı unutmak kolaydır. Her gün sıcak su kullanırsınız, bu nedenle kazanınız her gün sorunlarla karşılaşabilir. Kış geldiğinde onları daha fazla fark edebilirsiniz.
Kombinize yıllık olarak bakım yaptırmak, uzmanın kombinizle ilgili herhangi bir sorunu belirleyebileceği ve herhangi bir büyük sorunu önceden tespit etmekte önemlidir. Hasar vermeden önce bunları çözebileceği anlamına gelir. Kombinizle ilgili sorunlar, ne kadar küçük olursa olsun, onları görmezden geldikçe daha da kötüleşecektir. Kazanı bütün yaz sorunlarıyla bırakıp Kasım ayında ısıtmayı açtığınızda bozulmasına izin vermek istemezsiniz.

2. Kazanınızı değiştirmekten daha ucuzdur

Muhtemelen, kombinize bakım yapmak düşündüğünüzden daha ucuzdur ve kesinlikle kombinizi tamamen değiştirmekten daha ucuzdur.
Düzenli kontroller ve bakım, kombinizin düzgün çalışmasını sağlar ve herhangi bir sorunu hemen çözebileceğiniz için, kombinizin daha sonra bozulma olasılığı azalır. Sağlıklı ve bakımlı bir kazan, servis yapılmamış bir kazandan büyük olasılıkla daha uzun süre dayanır, bu nedenle yeni bir kazan satın alma ihtiyacından tasarruf etmenizi sağlar.

3. Enerji faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlar

Kombinize bakım yapmanın aleyhine bir argüman, bunun paraya mal olmasıdır ve insanlar genellikle bunun bir israf olacağını düşünür; ancak bu tipik bir durum değildir. Servisinizin bir parçası olarak, uzmanımız, kazanınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecek ve bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Elbette, sahip olduğunuz kombinin modeli ve kaç yaşında olduğu, ne kadar enerji verimli olabileceğini belirleyecektir, ancak kombinizin verimliliğini artırmak, çalışması için daha az enerji kullanacağı ve daha sonra enerji faturalarınızı koruyacağı anlamına gelecektir.

4. Kazanı güvende tutabilirsiniz

Kazanınıza servis yapmak sadece verimli çalışmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvenli bir şekilde çalışmasını da sağlar.

5. Garanti kapsamında kalacaksınız

Kombiniz garanti altındaysa, bunun yalnızca kombinize yıllık bakım yaptırmanız durumunda geçerli olması yaygındır. Kombinize 12 aydan fazla bir süre servise göstermezseniz, bu garantinizi geçersiz kılabilir, bu nedenle bozulursa, onarım için para talep edemezsiniz. Kombinizin garanti koşullarını kontrol ettiğinizden ve yıllık bir servis gerektiriyorsa, zamanında bir tane ayırdığınızdan emin olun.
Ev sahibiyseniz, yasalar gereği mülklerinizdeki tüm gazlı cihazlarda yıllık gaz güvenlik kontrolleri yaptırmanız gerekir. Kiracılarınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.

Kombinize son 12 ayda servis yaptınız mı?

Kombinizin garantisi, kombinize yıllık olarak bakım yapmanızı gerektirip gerektirmesin, ailenizin güvenliği konusunda endişeleriniz varsa veya sadece yapabildiğiniz yerde biraz para biriktirmek istiyorsanız, bunun için çok çeşitli nedenler vardır. Kombinize yıllık bakım yapmalıdır.
Kombinize bir süredir servis hizmeti vermediyseniz ve teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Zirve Teknik Servis ile doğrudan iletişime geçin.

Kazan Bakımının Faydaları

Kazan bakımı, genellikle aklınızdan geçen ev kontrollerinden biri olabilir, ancak ev sahibiyseniz veya ev sahibiyseniz, bu kesinlikle unutmak istemeyeceğiniz bir hizmettir.

Kazan Bakımı Nedir?

Kazan bakımı tipik olarak profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir ve kazanınızın güvenilir ve verimli bir durumda olduğundan emin olmak için kapsamlı gaz güvenliği kontrollerini içerir. Kazan servisi, Zirve Teknik Serviste sunulan sık bir hizmettir.

Call Now ButtonAcil Servis
× Whatsapp Destek