24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

LG Beyaz Eşya Servisi

LG Beyaz Eşya Servisi

Kombinizdeki gaz kazanları laf mevzusu olduğunda bir LG tescilli mühendis tarafınca yada bir LG tescilli bir mühendisler tarafınca yılda bir defa yapılması gerekir. LG gaz kazanları için, bir LG tescilli mühendis bulmanız gerekir; bu, Türkiye’deki gazlı cihazlarda yasal olarak çalışmasına izin verilen resmi mühendisler sıralamasında yer almış olduğu anlamına gelir. Bir mühendisin kayıtlı olup olmadığını internet sitemizi ziyaret ederek test edebilirsiniz ve kombinizin servisine geldiklerinde her vakit ekibimizin hüviyet kartlarını görmeyi istemelisiniz. Uzman ekip kapsamlı bir iş yapıyorsa, bir kazan servisi minimum 30 dakika sürer veya daha fazla olabilir.

Kazan Servis

Bu kısım, sorunlu olan kazan tipine ve servis esnasında herhangi bir sıkıntı yada arızayla karşılaşıp karşılaşmadıklarına bağlı olarak değişebilir. Kazan Servis Kontrol Listesi Mühendisin, kazanınıza bakım oluşturmaya yetkili olup olmadığını test ettiğinizde, birtakım standart verimlilik, emniyet ve işletim kontrollerinden geçeceklerdir: Mühendis, herhangi bir korozyon yada sızıntı olmadığından ve alevin olması gerektiği benzer biçimde mavi yandığından güvenilir olmak için kazanı görsel olarak test edecektir.

LG Beyaz Eşya Ve Kazan Servis ve Bakımı

LG’nin bir merkezi ısıtma kazanı uzun ömürlüdür; sadece yalnızca tertipli bakım ve uygun servisi alırsa en iyi durumda kalması gerekir. Bu bakımın büyük bir bölümü senelik kombi servisidir. Kazanınızın bakımını bir LG mühendisi tarafınca senelik olarak yaptırmak, emin bir halde çalışmasını sağlamak ve en çok verimlilikte çalışmasını sağlamak, şu demek oluyor ki ısıtma faturalarınızı olduğunca düşük tutmak için bir zorunluluktur.  Beyaz eşyalarınız hasar görürse, kiracılarınızın rahatsızlığını azaltmak için bunları hızla değiştirmek isteyeceksiniz. Hasar poliçenizin koşullarını karşıladığı ve aşınma ve yıpranmadan kaynaklanmadığı sürece, içerik sigortası yaptırmak, hasarlı herhangi bir ürünün tamir veya değiştirme maliyetinin karşılanacağı anlamına gelir. Temel güvenlik standartlarını sürdürmekten uzun vadeli maliyetleri düşürmeye kadar, beyaz eşya bakımı, ev sahipleri için öncelikler listesinde üst sıralarda yer almalıdır. LG beyaz eşya servisi ve teknik destek hakkında buradan daha fazla bilgiyi sitemizde yer alan numaralardan arayabilir, danışmanlarımızdan sorununuza dair bilgiler alabilirsiniz.

Call Now ButtonAcil Servis