24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

Zirve Kombi Servisi

Zirve Kombi Servisi

Demirdokum Yeni bir Kombi taktıysanız, bakıma ihtiyacı olup olmadığını veya ne zaman yapılacağını düşünmemiş olabilirsiniz. Ancak tıpkı bir araba gibi, kazanların da her şeyin olabildiğince sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli bakıma ihtiyacı vardır.
Servis, sadece kombinizle ilgili sorunları çözmenin bir yolu değildir. Kazanınızın bakımı ve bakımı ile gelecekte ciddi sorunların ortaya çıkmasını önlemek için de çok önemlidir. Kazanınızın performans ve verimlilik seviyeleri yıllar içinde düşebilir, ancak cihazı düzenli olarak servis ettirip aşınmış parçaları değiştirerek daha uzun süre yeni kadar iyi kalabilir.

Kombi Hizmetine Neler Dahildir?

Kombi bakımı, kombiniz veya akaryakıt kombiniz olmasına bağlı olarak biraz farklılık gösterebilir, kombi bakım kontrolü sırasında genellikle mühendisin aşağıdaki işlemleri yapmasını bekleyebilirsiniz:

Mevcut güvenlik standartlarına ve mevzuata uyduklarından emin olmak için kazanın ve ilgili tüm alanların görsel olarak incelenmesini yapın.

Daylux-Kombiler..-550x550w

Bursa Kombi Servisi Bölge Servisi

Bursa Kombi Servisi Hizmeti, Çoğu kazanın standart olarak beş yıllık garantisi vardır. Bazı kazan sağlayıcıları 10 yıla kadar garanti sunabilir. Ancak bu garantinin bu süre boyunca geçerli kalması için kombinizin düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir.
Her zaman üreticinize danışmalısınız, ancak genellikle garantinizin şartlarına uymak için ilk kazan servisinizin kurulumdan 12 ay sonra yürütülmesi gerekir. Daha sonra her 12 ayda bir, bundan sonra sürekli olarak bakıma alınmalıdır.

Gaz kaçağı gibi yeni sorunların ortaya çıkmamasını sağlamak için kombinizin düzenli olarak servise alınması gerekir. Bu sorunun kolayca çözülebilmesi için her evde bir karbon monoksit alarmı olmalıdır. Bununla birlikte, alarm olmadan karbon monoksit neredeyse tespit edilemez. Bu, kazanınızın uygun şekilde kalifiye bir mühendis tarafından düzenli olarak bakımının yapılmasının çok önemli bir nedenidir.

Yıllık kazan servisinizi kaçırdıysanız ve kombinizin garantisinin geçersiz olabileceğinden endişeleniyorsanız, üreticiyi arayabilir ve kontrol edebilirsiniz. Üretici esnek olabilir ve garantinizin geçerli kalmasını sağlamanın bir yolunu bulabilir. Bir hizmet için rezervasyon yapmayı unutmanız muhtemelse, seçtiğiniz bir şirketle sabit bir sipariş oluşturabilirsiniz. Kazan servisinin maliyeti 12 aya yayılabilir ve şirket hizmetinizde yer ayırtmak için her yıl sizinle iletişime geçecektir. Bu, sizin tarafınızdan önceden ödeneceği ve unutmanız olasılığının azalacağı anlamına gelir.
Yeni kazanınız 12 aylıktan önce geliyorsa, servisinizin neleri içereceğini merak ediyor olabilirsiniz. Aşağıda, bir kazan hizmetinin her bir yönünü ve ne anlama geldiğini özetledik.

Kurulumcunun, standart öğelerin dışındaki herhangi bir bireysel servis gereksinimi için ürün kılavuzuna başvurması gerektiğine dikkat etmek önemlidir.
Mühendis her şeyin yolunda göründüğünü belirledikten sonra, kazanınızın güvenli ve verimli çalışmasını sağlayan diğer önemli hususları kontrol etmeye başlayacaktır.

Call Now ButtonAcil Servis
× Whatsapp Destek