24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

Hotpoint Beyaz Servisi

Hotpoint Beyaz Servisi

Hotpoint Beyaz Eşyalarınızı güvende tutmak için 5 ipucu

1.

Ekranlarımız en son fırsatlar ve en yüksek teknoloji ürünü Hotpoint reklamlarıyla doludur. Ancak, doğru çamaşır makinesini veya mikrodalgayı satın almak sizi hızlı bir şekilde dönmeye bırakabilir. En pahalı ürün mutlaka en güvenilir olduğu anlamına gelmediği için tek başına fiyata gitmek hata olur.

 

Mevcut olan çeşitli markaları ve ürünleri doğru şekilde araştırmak önemlidir. Gerçekten ihtiyacınız olan özellikleri düşünün, sadece soru listesiyle bir mağazaya girmeyin ve neyin peşinde olduğunuzu bilmeyin.

 

Özellikle ürünler arasında ayrım yapmakta zorlanıyorsanız, cihaz garantileri hakkında bilgi sahibi olmak da tavsiye edilir. Yalnızca fiyata göre tek bir alım satım değil, uygun tavsiyelerde bulunabilecek bir perakendeciye giderek kendinizi çok fazla sorundan kurtaracaksınız.

 

2.

Hotpoint aletlerinizin kiracılar için güvenli olmasını sağlamak, sadece temel güvenlik adımlarının farkında olmak çok daha kolay hale getirilebilir. Örneğin, her katta en az bir duman alarmı bulundurmak ve pilleri yılda bir kez değiştirmek ve yangın söndürücülerin cihazlarınızın yakınında açıkça bulunmasını sağlamak.

Hotpoint beyaz eşyalarınız

Hotpoint beyaz eşyalarınız için kullanım kılavuzlarını okumak apaçık görünebilir ancak genellikle unutulur. Modern Hotpoint beyaz eşyalar daha karmaşıktır ve bilmeniz gereken birçok tavsiye, uyarı ve temel bakım talimatıyla birlikte gelir. Yeni cihazları kaydettirmeniz de tavsiye edilir . Bu şekilde, ürünleriyle ilgili güvenlik sorunlarını keşfeden ve sizi bilgilendirmesi gereken üreticiler sizinle iletişime geçebilir.

 

3.

Aletlerinizi aldıktan sonra nereye yerleştireceğinizi bilmeniz gerekir. Herhangi bir elektronik cihaz gibi, Hotpoint aşırı ısınırsa veya nemli koşullarda bırakılırsa kırılabilir ve arızalanabilir.

Cihazların nem ve yoğuşma

Cihazların nem ve yoğuşma olmayan bir alana, uygun bir sıcaklıkta ve aşırı ısınmayı önlemek için yeterli havalandırma sağlamak üzere arkalarında yeterli alan olacak şekilde kurulması gerekir. Örneğin, tek bir prize çok fazla cihaz takmak akıllıca olmaz.

 

Bir ev sahibi olarak, elektronik kurulumların bir kiracılık süresince güvenli bir durumda olmasını sağlamak yasal sorumluluğunuzdur.

Önce Elektrik Güvenliği tarafından tavsiye edildiği gibi , elektrik tesisatlarının her kiracılık değişikliğinde tescilli bir elektrikçi tarafından kontrol edilmesi gerekir. Ekipmanın değerlendirildiğini ve kullanımının güvenli olduğunu doğrulayan bir Elektrik Tesisatı Durum Raporuna sahip olmak, işletmenizi korumak ve standartların karşılandığını kanıtlamak için çok önemlidir.

 

Ayrıca proaktif olmanın ve herhangi bir şeyin onarılması veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğini görmek için soketleri ve ekipmanları kontrol etmek için ara sıra ziyaret etmenin de zararı olmaz.

5.

Hotpoint servisi çok önemlidir. Teknik servisi uzman kişiler yapmazsa sonuç felaket olabilir. Hotpointlarınızı sitemizde yer alan numaralardan bizi arayabilir, uzman ve profesyonel kişilerce teknik servis alabilirsiniz.

Call Now ButtonAcil Servis