24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

Hakkımızda

BURSA MARMARA BÖLGE TEKNİK SERVİSİ

HAKKIMIZDA

Zirve Teknik Servis

Zirve Teknik Servis, Bursa içinde veya çevresinde klima-ısıtıcı servislerinde, onarım hizmetlerine ne zaman ihtiyacınız varsa 7\24 hizmetinizdedir. Klimanızın soğuk havayı yeterince hızlı dağıtmadığını mı fark ettiniz? Belki odalarınız kışın yeterince sıcak değildir? Muhtemelen HVAC onarımına ihtiyacınız var ve biz Zirve Teknik Servis olarak yardım etmek için buradayız.

Günün her saatinde hizmet veren teknik ekibimiz sayesinde 25 yıldır güvenle hizmet veriyoruz. Referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi teknik ekibimizin profesyonel oluşu, gözünüz kapalı bir şekilde sorununuzun hızlıca halledileceği anlamına geliyor.

Bursa’da teknik servise ihtiyacınız mı var?

Bursa’da teknik servise ihtiyacınız mı var? Kaliteli bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sizlere sunacak. Ayrıca evinizin sıcak yaz havalarında serin olmasını sağlamak için AC kurulumunda yardımcı oluyoruz. Teknik servis konusunda 25 yıldır edindiğimiz profesyonellik ve teknik servis konusunda uzmanlaşmamız dolayısıyla, istediğiniz uzman görüşünü ve kurulumunu değerli müşterilerimize avantajlı bir şekilde sunuyoruz.

Isıtma ve klima üniteleriniz tıkalı veya arıza veriyorsa tam eğitimli teknik servisimizle hızlıca sorununuzu çözüyoruz. Maliyetli faturalardan canınız oldukça sıkılmıştır. Faturaların bu kadar kabarmasına neden olan birikmiş pas, küf gibi kir kalıntılarını yok ediyor ve güvenilirliği temin ediyoruz. Zirve Teknik Servis, gün içinde aniden servise ihtiyaç duyduğunuz durumunda acil servis için hazırdır. Güvenilir ısıtma ve hava teknik ekibimiz, ihtiyacınız olabilecek her konuda size yardımcı olmak için bekliyorlar.

Servis konularında bilgi almak

Servis konularında bilgi almak ve bize ulaşmak için tek yapmanız gereken 0224 246 90 80 numaralı telefondan bizi aramak! Kombi, beyaz eşya, televizyon, klima servislerimizle beraber, en kısa sürede size yardımcı olmak için ziyarete gelelim.
25  yılı aşkın deneyimi ile yerel olarak en büyük kombi, beyaz eşya, televizyon ve klima teknik servisimizle konforunuzu önemseyerek %100 memnuniyetle servis sağlayalım. Müşteri memnuniyeti her zaman 1 numaralı önceliğimizdir. Bu sebeple öncelikli olarak sorununuzun bir an önce halledilmesi hakkında servis sağlıyoruz.

7/24 hizmet ayrıcalığı sunuyoruz

Enerji tasarrufu sağlamak ya da kombi, televizyon, klima, beyaz eşyalarınızda oluşan sorunlarını çözmek için sizlere servis planı seçenekleri, özel teklifler ve 7/24 hizmet ayrıcalığı sunuyoruz.

Yazın yükselen sıcaklıklarında rahat etmek için hepimizin klimaya ihtiyacı var. Ancak, rutininizde bazı basit değişiklikler yapmak, evinizi hazırlamak ve AC ekipmanınızın bakımını yapmak için akıllı enerji tasarrufu ipuçlarımızı kullanarak para tasarrufunda bulunabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve yüksek kalitede bir iş istiyorsanız Zirve Teknik Servis müşterilerine sonsuz güven ilişkisi içinde bu hizmeti sağlıyor.

Teknisyenlerimiz

Teknisyenlerimiz, evinizi veya küçük işletmenizi rahat ettirmek için ihtiyaç duyduğunuz yerlerde klima, beyaz eşya, kombi ve televizyonlarınızdaki sorunları çözmek için donanımlıdırlar. Teknisyenlerimizi mümkün olan en iyi işi yapacak şekilde donatmak için uygun araçları ve ekipmanları sağlıyoruz. Bu şekilde tüm sorunların üstesinden kolaylıkla gelecekleri temin ediyoruz. Her geçen gün daha fazla büyüyen şirketimiz, müşterilerine verdiği önemle biliniyor. Bir profesyonel tekniker, farklı tipteki klimalar ve kurulum sürecinin nasıl işlediğine ilişkin bilginin yanı sıra çok çeşitli deneyimlerle birlikte gelir.

Yalnızca klima değil sorun çıkartan beyaz eşya, televizyon ve kombi servisi arıyorsanız tüm bu bileşenleri doğru ekipmanlarla ve bilgili tekniklerimizle hızlıca hallediyor ve kısa sürede teslim ediyoruz. Müşterilerin en büyük avantajı profesyonel ellerde olduklarını bilmesidir. Garanti edeceğimiz servis ile gönül rahatlığı içinde olabilirsiniz. Bursa’da bulunan servis ekibimiz, yaptığı tüm işleri sizlere doğru bilgilendirmek amacıyla açıklar ve bu şekilde iletişimde olarak sizlerle birlikte en uygun çözümleri değerlendirir. Bursa’nın tüm ilçelerinde kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz.

24 Saat Acil Servis

Tüm Isıtma, Soğutma ve Sıcak Su ihtiyaçlarınız için yılın 365 günü 24 saat hizmetinizde olan uzman 24 saat Acil Servis sağlayabiliriz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermemiz gerektiğinde buradayız!

0224 246 90 80

Çalışma saatleri

Pazartesi -Cumartesi 7/24 Açık

Pazar 9:00 - 13:00

Firmamız Haftanın 6 Günü 7/24 Hizmet Vermektedir.

25 Yıllık Tecrübe

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme endüstrisinde  25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kaliteli işçiliğe ve müşteri hizmetine inanıyoruz.

Call Now ButtonAcil Servis
× Whatsapp Destek