24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

GEMLİK KOMBİ SERVİSİ

GEMLİK’TE KAZAN SERVİS VE BAKIMI

Gemlik ilçesinde hizmet veren Zirve Teknik Servis, müşterilerinin sorunlarına kökten çözümler sunar. Haftanın her günü ve her saati teknik ekip ile, Bursa’nın her ilçesine hizmet sağlamaktadırlar. Bursa’nın Gemlik ilçesinde söz konusu kombi bakımı ve servisi sağlayan Zirve Teknik Servis, kombinizin düzgün çalışması için hızlı çözümler üretir.

Kazan Servis ve Bakımı

Bir kombi servisi, herhangi bir evin ve mülkün işletilmesinin önemli bir parçasıdır ve genel olarak tüm kazan üreticileri tarafından şiddetle tavsiye edilir. Yıllık bazda, mülkünüzün kazanını değerlendirebilecek ve uygun şekilde hizmet verebilecek uzmanlarımız tarafından hizmet almanız önemlidir. Söz konusu mülkün ikamet ettiğiniz yer olması veya ev sahibi olup onu kiraya vermeniz durumunda, servis sizin sorumluluğunuzdadır.
Bu hizmetler tüm kombiler için çok önemlidir ve bakılmaz ve bakımı düzgün yapılmazsa, Karbon monoksit zehirlenmesi, elektrik arızaları ve mülk genelinde sıcak su ve ısınma eksikliği gibi bir dizi tehlike ortaya çıkabilir ve bunların tümü sizi rahatsız edebilir.

2 yıldan fazla garantili

2 yıldan fazla garantili birçok yeni cihaz ve kombi, garantilerinin geçerliliğini korumak için yıllık kontrol ve bakım gerektirir. Uzmanlarımız bu tür testleri gerçekleştirmede deneyimlidir ve size uygun bir zaman dilimi ayarlayacaktır. Her zaman talep edildiğinde, hizmetlerimizin ayrıntılı bir dökümünü sunacağız, yani bir hizmet için asla gizli ücretlere veya ekstra ücretlere maruz kalmayacaksınız.

Size uygun bir hizmet ayarlamak için bugün bizimle iletişime geçin; güler yüzlü, yerel ve deneyimli mühendislerimiz ihtiyaç duyduğunuz çok ihtiyaç duyulan bakımı ayarlayacaktır.
Yıllık bir kombi servisi, kazanınız ve işleyişiyle ilgili çeşitli faktörlere bakar ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için tüm temel kriterleri rutin olarak uygularız. Kazanın ilgili her yönüne dikkat edilmelidir. Tüm uzmanlarımız nitelikli gaz mühendisleridir ve kazanınızın size, ailenize, kiracılara ve mülkünüze yıllarca hizmet vermesini sağlamak için sağlıklı çalışmasını sağlamak için çalışacaktır.

Servis için uzmanlarımız, ilk görsel değerlendirmeyi yapacak. Oradan, düzenli temizlik veya bakım gerektiren hareketli parçalara çok dikkat etmeye başlayacaklar. Sisteme bağlı olan her türlü manyetik filtreyi temizliyoruz. Basınçlı sistemleri doğru basınca kadar yeniden dolduruyoruz ve nihayet gerekirse radyatörlerin havasını alıyoruz.

Hizmetlerimiz rutin olarak şunları içerir:

 • Cihazın ve bacasının uygun şekilde yerleştirildiğini ve ilgili tüm düzenlemelere uygun olarak kurulduğunu doğrulamak
 • için görsel muayenesi
 • Brülör basıncının ve gaz oranlarının kontrol edilmesi ve ayarlanması
 • Cihazın güvenli bir şekilde çalışabileceğinin doğrulanması
 • Cihazın, bacanın, güvenlik cihazlarının, kontrollerin ve bileşenlerin incelenmesi ve test edilmesi
 • Baca gazı performansı kontrolü yapın ve CO ve CO2 performansının değerlerini alın
 • Yanma odası, fan, eşanjör brülörü vb. muayenesi ve temizliği
 • Bir servis çağrısı sırasında sistemin geri kalanını herhangi bir kusur için kontrol eder ve bunları müşteriye iletiriz.
 • Tüm radyatörlerin havasını alın
 • Tüm radyatörlerin çalışır durumda olup olmadığını kontrol edin.
 • Kazan garantinizi geçerli tutmak için bir sertifika
 • Yıllık e-posta hatırlatıcısı, böylece bir sonraki hizmetin ne zaman geldiğini unutmazsınız.

Kombiler ile İlgili Sorunlar

Kombiler evlerimizde sıcak su ve ısınmayı sağlar ve çok karmaşık olabilirler. Kazanda bir şeyler ters gittiğinde, zaten çok yoğun olan yaşamlarımızda ve programlarımızda strese ve rahatsızlığa neden olabilir. Cihazınızda veya sisteminizde bir arıza olduğunu fark ederseniz, lütfen servis rezervasyonu yaparken ofisimizi bilgilendirin. Yaygın bir kombi servisi birçok arızayı gidermeyecektir, ancak cihazı güvenli ve verimli bir çalışma koşulunda tutmak için bir araçtır. Cihazınızda bir servis gerçekleştirmemizi engelleyen bir sorun varsa, son onarım için bir teklif göndermeden önce sorunu teşhis edeceğiz. Onarıldıktan sonra, kazanların ömrünü uzatmak için cihaza tam servis verebiliriz.

Termostat ve Sıcaklık Düzenleme

Bir termostatın amacı evin ya da iş yerinin sıcaklığını düzenlemektir. Akıllı termostatlar, ısıtma faturalarından tasarruf etmek ve evinizi yıl boyunca rahat tutmak için harika bir araçtır. Mevcut cihazınızın yerini alacak bir akıllı termostat istiyorsanız, Zirve Teknik Servis bir çözüm yelpazesi sunabilir.

Elektrik Arızaları

Kazanların çok önemli bir elektrik yönü vardır ve içindeki bileşenlere güç sağlayan elektriktir. Kazanın elektriği kesilirse, kazan düzgün çalışamaz ve çalışmayı durdurabilir veya yalnızca daha düşük bir seviyede çalışabilir. Buradaki risklerden biri, bir elektrik arızası varsa, elektrik çarpması riski de olabilir. Isıtma sisteminizde arıza yaşarsanız, ekibimizden birinin sisteminizdeki olası tehlikeleri kontrol etmesini sağlayın.

Call Now ButtonAcil Servis