24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz eşya ve Kombi Bakımı

Emniyet

Bir kazan servisi, mühendise karbon monoksit sızıntısı gibi güvenlik sorunlarını belirleme fırsatı verir. Karbon monoksit, hızlı bir şekilde beyin hasarına ve bazı durumlarda ölüme neden olabilen kokusuz ve renksiz bir gazdır. Kombinizin düzgün çalışmadığından endişe ediyorsanız, örneğin alevin mavi yerine turuncuysa, yıllık servisinizin süresi henüz gelmemiş olsa bile bir Bosch mühendisi ile iletişime geçmelisiniz. Bosch, Türkiye’nin en popüler cihazlarından biridir. Hanelerimizin sorunsuz çalışmasını elde eden kaliteli beyaz eşya sağlamak için servisimizi arayabilirsiniz.  Ne yazık ki, bir çok ev cihazı gibi, bozulabilirler ve bakıma yada onarıma gereksinim duyabilirler. Genellikle Bosch Bulaşık Makinelerini, Çamaşır Makinelerini ve Kurutucularını onarmak hemen sonra yenisini almak daha ucuzdur.  Bosch aygıt tamiri laf mevzusu olduğunda, vakit çok önemlidir , hemen arayın. Hızlı, uygun fiyatlı ve emin onarımlar, müşterilerin Kalite Cihaz Onarımını sevmelerinin nedenleridir Müşteriler için extra yol kat eden ustalaşmış ve son aşama kabiliyetli ekibimiz, cihazınızın sizin için yaşamı kolaylaştırmak için hiç bir vakit hazır olmadığını görecek.   Mükemmel alan kişi hizmeti ile verdiğimiz her hizmet en yüksek kalitede işçilikle işe ve sıkıntı kökenini bulana kadar asla durmayacaktır. Kaliteli aygıt onarımı sayesinde, bozuk cihazınızı anlık onarmak süratli ve rahat olacaktır

Bir kazan yaşlandıkça daha az verimli hale gelebilir, bu da evinizi ısıtmak için daha fazla yakıt kullanması gerektiği anlamına gelir ve bu da size daha fazla paraya mal olur. Yıllık bir servis, tüm bileşenlerin mümkün olan en iyi durumda olmasını ve daha uzun süre daha yüksek bir verimlilik düzeyi sunmasını sağlayacaktır.

Kazanlardaki küçük sorunlar, erkenden çözülmezse büyük bir arızaya dönüşebilir. Düzenli bir yıllık servis, mühendisin size sorunlara veya ağır bir onarım faturasına neden olacak vakti olmadan olası bir arızayı belirleyebileceği anlamına gelir.

Bosch kazanınız genellikle 2-7 yıl arasında bir üretici garantisi içerir; bu, bu süre içinde ortaya çıkan arızaların ücretsiz olarak onarılacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, bu garanti yalnızca, kazanın bakımını her yıl bir Bosch mühendisi tarafından yaptırdığınız sürece geçerlidir.

Call Now ButtonAcil Servis
× Whatsapp Destek