24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ocak, buzdolabı dondurucu, bulaşık makinesi gibi büyük ev aletlerine verilen addır. Başlangıçta bu tür ürünler genellikle beyaz emaye kaplamada mevcuttu ve bu nedenle "beyaz eşya" olarak kabul ediliyordu, ancak renklerinden bağımsız olarak cihazlarınız için sigorta teminatı sağlayabiliriz!

anasayfa hızmet2
ana sayfa hızmet

Tipik olarak beyaz eşya terimi, daha az taşınabilir olan ev aletleri için kullanılır, ancak bazen daha küçük aletleri kapsayacak şekilde daha geniş anlamda kullanılır. Beyaz eşya olarak değerlendirip değerlendirmediğiniz önemli değil, çoğu ev aleti için sigorta sağlayabiliriz. Beyaz eşya sigortası kapsamı nedir?
Beyaz eşya sigortası, arıza durumunda büyük ev aletlerinizi kapsar. İlk satın alımdan itibaren üreticinizin garantisine güvenebilirsiniz, ancak bunlar zaman sınırlıdır ve genellikle cihazınızla birlikte verilen garanti bittikten hemen sonra, cihazlarınızda sorunların olması neredeyse kaçınılmazdır!

Bursa Klima Arıza Bölge Servisi

Beyaz eşya sigortası yaptırarak, evde hayati önem taşıyan bir cihazın arızalanması durumunda, önemli bir süre onsuz kalmanıza gerek kalmamasını sağlar. Kısa sürede size ulaşacağız ve cihazınızı çalışır hale getireceğiz.
Beyaz eşya sigortamız, büyük mutfak aletlerinizin garantisini etkin bir şekilde uzatır ve işler ters gittiğinde sizi beklenmedik maliyetlerden korur. Mühendis çağrıları ve randevular, işçilik ücretleri, onarımlar, parçalar ve hatta tam değişimler dahil maliyetleriniz karşılanır.
Beyaz eşya sigortamızın hızlı bir incelemesi aşağıda özetlenmiştir:
• Mekanik ve elektriksel arızalar
• Kazayla oluşan hasar
• Onarımlar, parçalar ve işçilik maliyetleri
• Tamir edemezsek, benzer özellik değişikliği
• Kurum içi teknik yardım
• Ulusal bir mühendis ağı
• Hızlı onarımlar
• İstediğiniz zaman iptal edin
• Mühendis randevuları genellikle 24 saat içinde
• Kişiselleştirilmiş kapak seviyesi
• 21 gün para iade garantisi
Neden beyaz eşya sigortasına ihtiyacınız var?
Beyaz eşyalar evde çok yaygındır ve ancak bozulduğunda onları gerçekten fark edersiniz. Bunlar, ev hayatımızın sorunsuz ilerlemesinin önemli bir parçasıdır ve kişi çalışmayı bıraktığında, rutininizde gerçekten beklemediğiniz bir bozulmaya neden olabilir.
Ya geniş bir ailen varsa ve sonra çamaşır makinesi aniden çalışmayı bırakırsa? Çok yakında kirli çamaşırlarınız olacak ve çamaşırlarınızı çamaşırhaneye götürmeyi veya kirli okul üniformasıyla çocukları okula göndermeyi düşüneceksiniz. Sigorta şeklinde bir yedekleme planına sahip olarak bu senaryodan kaçının. Ev de gittikçe daha fazla sayıda ev aletiyle, hepsinin maliyeti düzenli bir meblağ oluşturur. Ocak, çamaşır makinesi veya buzdolabı gibi sahip olmanız gereken beyaz eşya aletlerinizden birini değiştirme fikri, gerçekten onsuz yapabileceğiniz bir şeydir. Arızaya karşı sigortalayabileceğiniz veya sigortalamak istediğiniz öğelerin sayısı sınırlıysa, eviniz için en önemli olduğunu düşündüğünüz öğelere odaklanın. Buzdolabınız sürekli kullanımdayken muhtemelen her gün ocağınızı kullanmanız muhtemeldir. Belki çamaşır makinenizi birkaç günde bir kullanıyorsunuz ve kurutucunuzu daha az kullanıyorsunuz, bu durumda uzun süre kullanmadan en az karşılayabileceğiniz cihazı veya aletleri seçin.
Beyaz eşya sigortamız, istediğiniz kadar az veya çok ürünü kapsayabilir ve yapacağınız tasarruf ile daha fazla ürünü bizimle sigortalayın, başlangıçta düşündüğünüz kadar maliyete ihtiyaç duymaz.

Call Now ButtonAcil Servis
× Whatsapp Destek