24 Saat Acil Servis Bursa Bölge Yetkili Servisi | İnfo@zirvebursateknik.com |0224 322 06 34

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston tamir uzmanlarıyla iletişime geçmek kolaydır: Servis uzmanlarımıza haftanın 7 günü ve günün her saati telefonla ulaşabilirsiniz. Uzman mühendislerimizden birinden günün her saati rahatça çevrimiçi bir ziyaret ayarlamak, herhangi bir teknik problemi olası olan en kısa sürede çözmenin elastiki ve güvenli yoludur. Rezervasyon hizmeti, cihazınızda yaşadığınız problemi tam olarak tanımlamanıza imkan tanır. Bu vaziyet aynı zamanda uzman mühendislerimizden birinden günün her saati rahatça çevrimiçi bir ziyaret ayarlamasına ve herhangi bir teknik problemi olası olan en kısa sürede çözmenin elastiki ve güvenli yol olmasını sağlıyor. Rezervasyon hizmeti, cihazınızda yaşadığınız problemi tam olarak tanımlamanıza imkan tanır. Her aygıt oldukça hususi bir bakıma gereksinim duyar. Cihazlarınızı en iyi durumda tutmak için doğru temizlik ve bakımı bulacaksınız.  Beyaz eşyalar bulaşık makinesi, kurutucu, fırın, sıcak su ısıtıcısı, soba, çöp sıkıştırıcısı, çamaşır makinesi şeklinde eşyalardan oluşmaktadır. Bu öğelerin toplanmasını sağlamak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ariston Beyaz Eşya ve Teknik Servis Nedir?

Beyaz eşyalar, tipik olarak beyaz emaye kaplanmış büyük elektrikli ev aletlerini anlatım eder. Teknik servis ise beyaz eşyalarda oluşacak veya oluşan tüm soruların çözüme kavuşmasını sağlar.

Ariston Kombilerin Çalışma Prensibi

Basınç Seviyesi nedir? 

Isıtma sisteminizdeki basıncın zaman içinde düşmesi son derece normaldir, sadece ara sıra tazyik düzeyine dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Basınç oldukça yüksekse, sisteme zarar verebilir ve oldukça düşükse kazan çalışmayabilir. Üreticinizin Kullanım kılavuzu kullanım yada her yerde olması şeklinde çalışıp test etmek için ustalaşmış bir mühendis ile geçebilirsiniz.  Kazan İyi Havalandırılmış mı?  Kazan boş ehil havalandırmaya haiz olması ve Güvenli bir biçimde çalışabilmesi için boşluk olmalıdır. Her türlü teknik servis için sitemizdeki numaralardan bizi arayabilirsiniz.

Bir kazanın, ısıtmalı bir evi ısıtmak için daha çok emek harcaması gerekir, bu da enerji faturalarınızı artıracak ve kazanın kursunu kısaltabilecek biçimde kazanı daha çok zorlayacaktır. Pencere çerçevelerini, posta kutularını, bacaları yada öteki hava akımlarını kapatmanın sıcaklık kaybını basitleşmenin rahat yolu unutmayın.

Call Now ButtonAcil Servis
× Whatsapp Destek